CzechTourism spustil výzvu pro partnerství eventů na rok 2018 (11. 09. 2017)


Česká centrála cestovního ruchu se i v příštím roce stane partnerem kulturních, sportovních, gastronomických nebo společenských eventů, které mají napříč celou Českou republikou silný potenciál pro cestovní ruch. Žádat o partnerskou spolupráci můžou organizátoři z Vysočiny na stránkách agentury od dnešního 11. září celý měsíc.
 
Podle informací od CzechTourism budou kritéria hodnotícího formuláře opět zohledňovat např. návštěvnost akce, unikátnost nebo tradici daného eventu, počet televizních stanic zajišťujících přenos, počet domácích i zahraničních návštěvníků nebo soulad s marketingovým plánem agentury.

V následujících měsících centrála na základě těchto jasně stanovených kritérií vyhodnotí došlé žádosti a následně uzavře partnerství. CzechTourism následně monitoruje přínos dané akce pro cestovní ruch, danou destinaci nebo region a dojde také na hodnocení efektivity vynaložených prostředků.

Od dnešního dne je formulář žádosti o partnerství k dispozici pod odkazem v článku: https://www.czechtourism.cz/clanky/czechtourism-spustil-vyzvu-pro-partnerstvi-eventu/.

 https://www.formapps.eu/webfiller2/formservice/filler.open?DocID=691191424

  • Zpráva převzata od CzechTourism
  • Více informací Mgr. Monika Oulevey, vedoucí oddělení centů, ČCCR - CzechTourism,
    tel.: 221 580 459, e-mail: oulevey@czechtourism.cz

 
Zpět

© 2008 Vysočina Tourism, příspěvková organizace          created by www.mctech.cz