Vysočina Tourism chystá pro účastníky Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů speciální slevovou brožurku (06. 09. 2017)


Vysočina Tourism připravuje brožuru speciálně určenou pro účastníky Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava. Ten se uskuteční v termínu od 24. - 29. října v krajském městě a jeho návštěvníci se budou moci inspirovat turistickými tipy, využít přehled ubytovacích zařízení na Vysočině a navíc získat slevy na vstupy na nejrůznější výletní místa po Vysočině.

Brožura má za úkol využít potenciálu filmového festivalu a přijíždějícím návštěvníkům prezentovat turistickou nabídku Vysočiny s cílem rozptýlit je po regionu, prodloužit jejich pobyt nebo je přimět k opakované návštěvě našeho krásného kraje. V brožuře velikosti A6 tak bude účastníkům prezentována zvýhodněná nabídka na vstupy do různých turistických objektů nebo na přenocování v ubytovacích zařízeních.

Pokud máte zájem se se svým objektem do této aktivity zapojit, zašlete svůj návrh na email klara.cechova@vysocinatourism.cz nejpozději do 12. září 2017.

 

 
Zpět

© 2008 Vysočina Tourism, příspěvková organizace          created by www.mctech.cz