Vysočina Convention Bureau je značka s příběhem (27. 07. 2017)


Že Vysočina se pyšní nejen krásnou přírodou a úžasnými místy přímo vybízejícími k návštěvě, ale také skvělými podmínkami pro pořádání konferencí, seminářů, firemních setkání nebo eventů, si na vlastní kůži ověřila zakladatelka časopisu Brands&Stories Blanka Bukovská. Na Vysočině v tomto týdnu strávila dva dny nabité prohlídkami těch nejzajímavějších míst určených nejen k business návštěvám.

„Redakce časopisu, který píše hlavně o značkách a jejich příbězích, nás oslovila, že by ráda připravila alespoň dvě reportáže o konferenčních místech na Vysočině. Z prvního dvoudenního cestování po našem kraji vznikne reportáž, ve které budou hrát hlavní roli zámecké hotely nebo hotely s unikátní atmosférou," uvedla Jana Caklová z Vysočina Tourism, která má aktivity Vysočina Convention Bureau na starosti a která zároveň tzv. MICEtrip připravila.

Blanka Bukovská na své první cestě po Vysočině nasála atmosféru prvorepublikového Letohrádku sv. Vojtěch, resortu sv. Kateřiny v Počátkách, Chateau Herálec a zámeckých hotelů Třešť a Valeč. Druhý den navštívila Zámek Žďár nad Sázavou, zámek Vilémov a Chateau Hostačov na Havlíčkobrodsku. O svých zážitcích napíše do časopisu, který jde každý druhý měsíc v nákladu pěti tisíc kusů zdarma k rukám top manažerů, marketingových ředitelů nebo například do eventových agentur.

„Naším cílem, respektive cílem Vysočina Convention Bureau je představit profesionální služby špičkových hotelů a ukázat, že Vysočina je perfektním místem pro tzv. MICE segment, pro pořádání konferencí, firemních setkání, ale také třeba jen pro romantický víkend ve dvou," vysvětluje Jana Caklová s tím, že pohádkové tipy, kde na Vysočině složit hlavu, získat jedinečné gastrozážitky nebo si užít kvalitní welness služby, vyjdou v časopise v polovině září. Druhá reportáž zaměřená na městské hotely a na hotely v srdci vysočinské přírody, pak bude k přečtení v polovině prosince.

Regionální kancelář Vysočina Convention Bureau vznikla začátkem roku s cílem marketingově podpořit Kraj Vysočina v oblasti kongresového a incentivního turismu. Je členem Czech Convention Bureau a organizačně spadá pod krajskou příspěvkovou organizaci Vysočina Tourism, která působí v oblasti destinačního managementu pro Kraj Vysočina. Kancelář poskytuje pomocnou ruku při zabezpečení hladkého průběhu MICE akcí. Například podá podrobné informace o nabídce konferenčních a meetingových prostor, zprostředkuje kontakt s poskytovateli služeb a zajistí prohlídku míst vhodných pro konání akce.

 

 


Přílohy
files/MICEtrip
files/MICEtrip
files/MICEtrip
files/MICEtrip
files/MICEtrip
files/MICEtrip
files/MICEtrip
files/MICEtrip
files/MICEtrip
files/MICEtrip
files/MICEtrip
files/MICEtrip
files/MICEtripZpět

© 2008 Vysočina Tourism, příspěvková organizace          created by www.mctech.cz